Profil

Ahmet Benderlioğlu

Yeni Müşteri Kazanımı - Lead Management, Liderlik Becerilerini Geliştirme Pazarlama Yönetimi Satış Yönetimi Strateji Geliştirme ve Uygulama


Genel İşletme ve Pazarlama; Pazarlamada İnnovasyon, Bütünleşik Pazarlama İletişimi; Satış ve Satış Yönetimi; Bayii ve Kanal Yönetimi; Etkin Ekip Yönetimi; Takım Yaratmak; Takımdaşlık, Kurumdaşlık; Reklâmcılık ve Tanıtım; Halkla İlişkiler Stratejileri; İletişim İlkeleri ve Stratejileri Geliştirme konularında uzman. 30 yılı aşkın bir süredir; “Uluslararası Eğitim, Özel Eğitim Programları, Geniş Ölçekli Toplantı Organizasyonları, Uluslararası Tanıtım, Ürün/Marka Konumlandırma, Ürün Ulusal/Uluslararası Lansmanı, Uluslararası Şarkı, Karikatür ve Güzellik Yarışmaları”...gibi farklı alanlarda deneyim sahibi. Promosyon Müdürlüğü, Pazarlama ve Reklâm Müdürlüğü, Tanıtım Direktörlüğü, Kurumsal İletişim Direktörlüğü, İletişim Danışmanlığı gibi farklı görevlerde ve kurumlarda çalışmasından dolayı Türk medyası hakkında geniş bilgi birikimi. Ayrıca, T.C. Başbakanlık Aile Araştırma Kurumu için “Türkiye’de Televizyon ve Aile” gibi başarılı araştırma projeleri hazırlamış olup, başkaca proje konuları da; Fizibilite Analizleri ve Pazarlama Stratejilerini Geliştirme, Kültürel Alanların Pazar Araştırmaları, Kurumsal İletişim ve Uluslararası Eğitim Kurumları’nı kapsamaktadır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Yeni Müşteri Kazanımı - Lead Management

Gerilla pazarlama,Büyüme stratejileri,İnovasyon,İletişim ,Satış Koçluğu ,Liderlik ve Yönetici Koçluğu ,zaman yönetimi ,Satış ,Pazarlama ,Gayrimenkul ,Takım çalışması,satış teknikleri,Yönetim ve Liderlik,Yeni Müşteri Kazanımı,Lead Management,
2017-03-02 17:22:24

Sıfırdan yeni müşteri kazanımı konusunda deneyimlerimi aktaracağım. Bununla birlikte kendinize sıra dışı bir Hedef koyun ve kuvvetle inanın...diğerleri de gerçekten kayda değer olduğunu düşünsünler. Örneğin; "2021 yılının sonunda, Türkiye'de ilk akla gelecek, ilk tercih edilen Gayrimenkul Danışmanı olacağım"


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 26-03-2017 19:55
İki taraflı pazarlarda (supply+demand) pazarlama modellerini konuştuk. Ayrıca B2b ve b2c ile ilgili hocamın deneyiminden önemli taktikler elde ettim.

25 TL /Dakika

(1)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

1

Yorumlar

20-02-2017 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ümit Ünver
Finansal Danışmanlık ve Mentorlük
(1)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Sezen Karaaslan
Finansal teknolojiler, topluluk önünde konuşma
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Ayşe Kuyrukçu
girişimcilik, devlet destekleri, start-up mentorluğu, işletme koçu, iş modeli
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et