Profil

Mehmet hamdi Bol

Bitcoin, internet girişimciliği, internetten para kazanmak, e-ticaret...


Mehmet Hamdi Bol, Para Nette grubu altında internetten para kazanmanın tüm yöntemlerini kendisi ve danışanları için inceledi. "Para kazanmak sanat değil bilimdir. Reçetesi çıkarılabilir, tarif edilebilir ve tekrar edilebilir..." Bu anlamda tüm zaman ve enerjisini internet girişimcileri ve adaylarına ayırmakta. Kripto para piyasasında "Bitcoin Abi" olarak bilinen Bol, Türkiye'nin ilk kripto paralar -TV programını yaptı ve sundu. (2017-2018 - Mehmet Hamdi Bol ile Para Nette) 4 adet basılı, 1 adet e-kitabı bulunan Bol, bilgi ve tecrübeleri aynı zamanda "Para Sohbetleri" isimli podcastte ve kendi isimini taşıyan Youtube kanalında takipçilerine sunmakta. Çok sayıda dergide yazıları yayınlanan Bol, aynı zamanda popüler TV programlarının kamera önü ve arkasında görev aldı. Bitcoin, internet girişimciliği, internetten para kazanmak, e-ticaret, sanal pazaryerleri üzerinden para kazanmak vb. konularada danışanlarına fikir, bilgi ve tecrübelerini Eksperin üzerinden sunmakta. Not: Bitcoin madenciliği konusunda bilgi vermiyorum. Konu çok teknik olması, kısa sürede bilgi vermenin mümkün olmaması ve cihaz tedariği aşamasında çıkan problemler sebebi ile madencilik konusuna girmiyorum. Not 2: Altcoinler ile ilgilenmiyorum ve tecrübem yok. En baştan sadece ve sadece Bitcoin'e odaklanarak uzmanlaştım.

Uzmanlık Alanları


Profil

İnternetten Para Kazanmak Hakkında Her Şey

Bitcoin,internetten para kazanma,online para kazanma,
2018-09-13 09:09:58

Para Nette platformunun kurucusu ve başkanı olarak tüm enerjimi Türkiye'de internetten para kazanma yöntemlerini araştırmaya, test etmeye harcadım. İlk önce kendim, sonra siz danışanlarım için...


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 17-09-2018 16:18
Kendisi her ne kadar bitcoin uzmanı olarak billinse de bir girişimci. İki girişimci birbirimizin girişimleri ile ilgili ortak paydada neler yapabiliriz konuştuk. Çok verimliydi.

6.67 TL /Dakika

(1)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

1

Yorumlar

13-09-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Cavit Çakar
Eşek'e binmek için yapılacaklar.
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Hasan kamıl Hayalı
Ukrayna Alım Satım Yatırım Danışmanlığı
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Metin Arslanoğlu
Wordpress ile site kurma, SEO danışmanlığı, Adwords reklam verme hakkında
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et