Profil

Filiz Adar

Milliyet Pembenar Köşe / Moda Yazarı ve Uzman İçerik Yazarı


Internet'te faaliyet gösteren birçok yerli ve uluslararası marka için, freelance çalışma sisteminde ve buluta bağlı olarak içerik üretiyorum. Milliyet Gazetesi'nin kadınlara yönelik eki Pembenar'da, Moda&Fashion 3D adında bir LifeStyle köşem var; burada modanın son trendleri hakkında yorumlar, kombin ve stil önerileri veriyorum. Ürün ve marka tanıtımları, SEO uyumlu, doğru müşteri kitlesine ulaşan içerik üretimi, uzmanlık alanlarım arasında yer alıyor. Moda, makyaj ve stil önerilerinde bulunduğum LifeStyle bloğumda düzenli olarak içerik üretmeyi sürdürüyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Kişiye özel moda ve kombin önerileri. Yeni bir stil oluşturmanın incelikleri.

Moda, Stil Önerileri, Makyaj, İçerik Yazarlığı ,
2018-07-12 00:44:27

Mevcut kıyafetlerinizle yepyeni bir gardırop oluşturmanız ve nasıl etkileyici bir tarz yaratabileceğinize dair önerilerim olabilir. Ayrıca küçük değişikliklerle ve küçük harcamalarla, nasıl yepyeni bir stilinizin olabileceğine dair ipuçları verebilirim.


Profil

Kişiye Özel Moda ve Stil Önerileri

Moda ve Stil,Makyaj ,Alışveriş,
2018-07-12 11:07:14

Yaşam tarzınıza ve zevkinize uygun, hayat kurtaran yenilikçi stil önerileri sunuyorum. Çünkü; Gardırobunuzu baştan aşağı değiştirmeye gerek kalmadan, var olan parçaları en kusursuz biçimde kullanmayı öğretiyorum. Ya da alışverişe çıkmadan önce, aslında gerçekten ihtiyacınız olan parçaları belirleyebilir ve daha ekonomik bir biçimde gardırobunuzu nasıl yenileyebileciğinizi öğrenebilirsiniz.


Gorusler

4.17 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

10-07-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ozan Sonmez
Building a Global Startups from day 1.
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Yiğit Ali Demir
Siber Güvenlik, Bilgi Güvenliği
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Ragıp Adalı
Bitcoin, Kripto Para ve Mobil Aplikasyonlar
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et